Jump to content

Photo

Bosnian-Croatian-Serbian Subtitles (Final: Episode 80)

• This topic is locked This topic is locked
1358 replies to this topic

#1321 provincijalka

provincijalka
  • Members
  • 77 posts
  • LocationSweden

Posted 24 June 2012 - 10:00 PM

Draga Amra,
Hvala ti mnogo. Uradila si velicanstven posao i malo je reci samo hvala.Prevod je toliko vjerodostojan (ne znam Turski ali znam Engleski i to se odnosi Engleski-BHS) da sam imala osjecaj da gledam neku nasu seriju. Jos jednom hvala i nadam se da ovo nije kraj.
Gledala sam Gönülçelen / Kradljivac srca i mislim da si tamo umjesala tvoje prste, svidja mi se prevod.
Jedno pitanje da li znas ima li igdje nas prevod za Kuzey Guney, nasla sam Engleski, ali bi htjela uzivati sa nasim prevodom.
Hvala do sledeceg druzenja

Prvu sezonu imas s nasim prevodom na viki-http://sh.viki.com/c...ey-guney/videos
mada bi volila da je Amra prevodi negdje bilo bi sigurno puno bolje i brze!
Posted Image

#1322 Amra Yaşaran/Mrs.Şeref

Amra Yaşaran/Mrs.Şeref

*SweetAngel*

• Members
  • PipPipPipPip
  • 3,506 posts
  • LocationLeaf House <3

Posted 25 June 2012 - 07:41 AM

Hvala Amri i Erkanu, nijednu seriju nisam odgledala tako lijepo kao ovu, zahvaljući vašem prevodjenju naravno. Nadam se da nećete stati, da nas obradujete sa još nekom serijom. Inaće je ovakav kraj bio oćekivan, plašila sam se samo kakve suvišne dramaturgije, kakav tragičan završetak, ali dobro je prošlo. Jedino su na samom kraju zaboravili na Kerimovog oca i sestru, nešto se ne spominju, čudno da nisu bili na suđenju. A i ne znamo jel se Hecer udala za onog simpatičnog Samija, on mi je nekako pozitivan lik cijelo vrijeme. Pa šta je bilo sa onim param što su nestale iz Rašatovog ormara... Ostalo je nekih nedorečenih stvari, ali ok, sve u svemu jedna poučna priča
Pozdravljam sve aktivne i neaktivne forumaše,a posebno naše vrijedne prevodioce :winking:

Hvala tebi :) Da nismo imali kome prevoditi, ništa od ovog ne bi imalo smisla :)
U planu nam je jedan novi projekat, ali ne znamo još ništa sigurno. Kada budem znala detalje, obavijestiću vas, naravno.
Slažem se da je kraj bio konfuzan. Jedino što me jako povrijedilo, kao ženu i kao ljudsko biće jeste što je potencijalnim silovateljima poslana poruka da ako samo stoje i promatraju zločin, neće biti nikakve kazne. Kerim je trebao dobiti neku vrstu kazne, barem novčane. Kao da su zaboravili činjenicu da je on uzeo drugu, da je promatrao silovanje i da je doveo Fatmagul silovateljima. Eto, ja sam malo razočarana. Nije mi jasno gdje su bili Fahrettin baba i Deniz. Da li je Deniz u vezi s Mehmetom jer je Emre odabrao Esmu? Gdje je novac, i da li ga je Munir ukrao? Šta je sa Lale Hanim? Je li se Hacer udala? Kako izgleda Enise, gdje je porođaj?
Ko zna, možda nam daju i treću sezonu :P
Posted Image

#1323 Gül

Gül

Pinky Stinky Roomie

• Members
  • PipPipPipPip
  • 3,584 posts

Posted 25 June 2012 - 11:21 AM

Dobro jutro :fromme:

M0vLnl.png

#1324 provincijalka

provincijalka
  • Members
  • 77 posts
  • LocationSweden

Posted 25 June 2012 - 11:29 AM

Hvala tebi :) Da nismo imali kome prevoditi, ništa od ovog ne bi imalo smisla :)
U planu nam je jedan novi projekat, ali ne znamo još ništa sigurno. Kada budem znala detalje, obavijestiću vas, naravno.
Slažem se da je kraj bio konfuzan. Jedino što me jako povrijedilo, kao ženu i kao ljudsko biće jeste što je potencijalnim silovateljima poslana poruka da ako samo stoje i promatraju zločin, neće biti nikakve kazne. Kerim je trebao dobiti neku vrstu kazne, barem novčane. Kao da su zaboravili činjenicu da je on uzeo drugu, da je promatrao silovanje i da je doveo Fatmagul silovateljima. Eto, ja sam malo razočarana. Nije mi jasno gdje su bili Fahrettin baba i Deniz. Da li je Deniz u vezi s Mehmetom jer je Emre odabrao Esmu? Gdje je novac, i da li ga je Munir ukrao? Šta je sa Lale Hanim? Je li se Hacer udala? Kako izgleda Enise, gdje je porođaj?
Ko zna, možda nam daju i treću sezonu :P

Amra odgovor na vecinu ovih pitanja je vec bio u 79.epizodi!
Fatmagul je pricala sa novinarkom za Fahretina i Deniz da jedva cekaju unuce,i da ce doci za Novu godinu a oni ce u Australiju na ljeto!
I da Denis stalno salje pakete za bebu,da je soba vec zatrpana paketima.Mehmed i Emre su u razgovoru na brodu spomenuli Deniz i da su ostali dobri prijatelji!
Sto se tice Munira ocito je da on uzeo pare,mada nije ni vazno dobio je svoju kaznu!
Sto se tice kerima tu ima malo dileme,normalno je da je kaznjivo uzimati drogu ali imaju i olaksavajuce okolnosti.
Kao prvo uzeo je drogu prvi put i vidio je kakve su osljedice i on i gledaoci,ako je u poucnom smislu!
Druga stvar je ono sto si ti uradio,on je nije silovao,iako je bio drogiran ...To sto je pokazao nju kad je naisla,nije mogao da zna sta ce se desiti!
Ti mozes odgovati za sebe i svoje postupke,za tudje ne mozes!A i sudija je spomenuo da Fatmagul nije podigla tuzbu protiv njega!
Sto se mene tice,kraj je bio u 79-oj kad smo saznali da cekaju bebu :) malo su nas zbunili s ovim krajem!
Posted Image

#1325 xenya

xenya

Love conquers all!

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 9,181 posts
  • LocationHere and there

Posted 25 June 2012 - 01:01 PM

Dobro jutro :fromme:

Dobro jutro Ružo. :)

10362844_511717848956521_477308648390769

#1326 Amra Yaşaran/Mrs.Şeref

Amra Yaşaran/Mrs.Şeref

*SweetAngel*

• Members
  • PipPipPipPip
  • 3,506 posts
  • LocationLeaf House <3

Posted 05 July 2012 - 08:23 AM

Evo mali update za one koji čekaju prevod za prethodne epizode (1. sezona).
Sve će biti postavljene do kraja jula. Do 15-og očekujte kompletan prevod prvih 15 epizoda :)
Posted Image

#1327 abeer60

abeer60
  • Members
  • 1 posts

Posted 07 July 2012 - 02:04 AM

thaaaaaaaaaaaaaaanx

#1328 Girlsobr

Girlsobr
  • Members
  • 2 posts

Posted 12 July 2012 - 02:01 PM

Zdravo svima
ja sam tek pre neki dan pocela da gledam seriju i nigde ne mogu da nadjem prevod od 5 do 8 epizode. prelistala sam malo temu, ali ne videh linkove. na youtube-u imaju neke epizode sa vec ugradjenim prevodom, ali su podeljene na 4 dela i svaki drugi fali :sad-067:

#1329 Amra Yaşaran/Mrs.Şeref

Amra Yaşaran/Mrs.Şeref

*SweetAngel*

• Members
  • PipPipPipPip
  • 3,506 posts
  • LocationLeaf House <3

Posted 12 July 2012 - 02:04 PM

Zdravo svima
ja sam tek pre neki dan pocela da gledam seriju i nigde ne mogu da nadjem prevod od 5 do 8 epizode. prelistala sam malo temu, ali ne videh linkove. na youtube-u imaju neke epizode sa vec ugradjenim prevodom, ali su podeljene na 4 dela i svaki drugi fali :sad-067:

Biće prevodi do 15. epizode do 15-og ovog mjeseca :)
Posted Image

#1330 Girlsobr

Girlsobr
  • Members
  • 2 posts

Posted 12 July 2012 - 03:36 PM

hvala :)

#1331 ggrraanniitt

ggrraanniitt
  • Members
  • 11 posts

Posted 13 July 2012 - 06:31 PM

Amra gdje ces postaviti ovih 15 prevoda?

Hvala unaprijed

#1332 Amra Yaşaran/Mrs.Şeref

Amra Yaşaran/Mrs.Şeref

*SweetAngel*

• Members
  • PipPipPipPip
  • 3,506 posts
  • LocationLeaf House <3

Posted 13 July 2012 - 10:05 PM

Amra gdje ces postaviti ovih 15 prevoda?

Hvala unaprijed

Pa ovdje, gdje i uvijek :)
Posted Image

#1333 ggrraanniitt

ggrraanniitt
  • Members
  • 11 posts

Posted 15 July 2012 - 11:42 PM

Da li ja ne vidim ili ti nisi jos postavila ove prevode, nestrpljiva sam!

#1334 Intimus

Intimus
  • Members
  • 35 posts

Posted 16 July 2012 - 05:44 AM

Prođe 15.07. a prevoda nema!?
Jesi li ti mislila na ovu godinu...? :P

#1335 Amra Yaşaran/Mrs.Şeref

Amra Yaşaran/Mrs.Şeref

*SweetAngel*

• Members
  • PipPipPipPip
  • 3,506 posts
  • LocationLeaf House <3

Posted 16 July 2012 - 08:48 AM

Prođe 15.07. a prevoda nema!?
Jesi li ti mislila na ovu godinu...? :P

Joj, joj, joj... Nestrpljivost će vas ubiti :D
Prevod sa turskog na engleski za epizode 5-8 nije urađen, tako da ga je nemoguće prevesti.
Ostatak ćete se morati strpiti jer sam imala nepredviđeni put za vikend, pa nisam stigla završiti sve :)
Posted Image

#1336 ggrraanniitt

ggrraanniitt
  • Members
  • 11 posts

Posted 22 July 2012 - 06:02 PM

Sta bi Amra? Gdje su obecani pervodi?

#1337 Amra Yaşaran/Mrs.Şeref

Amra Yaşaran/Mrs.Şeref

*SweetAngel*

• Members
  • PipPipPipPip
  • 3,506 posts
  • LocationLeaf House <3

Posted 22 July 2012 - 07:04 PM

Biće. biće :) Nisam ja vas nikad iznevjerila pa neću ni sada :) Počeo je ramazan pa imam malo manje vremena, ali razumijete vi to, nadam se :)
Posted Image

#1338 Intimus

Intimus
  • Members
  • 35 posts

Posted 24 July 2012 - 04:22 AM

Biće. biće :) Nisam ja vas nikad iznevjerila pa neću ni sada :) Počeo je ramazan pa imam malo manje vremena, ali razumijete vi to, nadam se :)

Ramazan Šerif Mubarek Olsun! :)

#1339 Amra Yaşaran/Mrs.Şeref

Amra Yaşaran/Mrs.Şeref

*SweetAngel*

• Members
  • PipPipPipPip
  • 3,506 posts
  • LocationLeaf House <3

Posted 24 July 2012 - 09:28 AM

Allah Razi Olsun :) Hvala puno :)
Posted Image

#1340 Edy

Edy
  • Members
  • 12 posts
  • LocationMostar

Posted 08 August 2012 - 09:51 PM

Ljudi, danas citam da ce se na jesen snimati treci dio serije i da na samom startu Kerim umire od uboda pcele na Mustafinom mezaru, a lik s kojim ce svoj zivot nastaviti Fatmagul ce biti lik Ezela iz mladjih dana.....
Procitano u "sapunici", bas se pitam ima li ista od ovoga!?

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users